Featured Commits
.
Janson Bernard
23
Baptist Bible College
.
Cam Harvath
23
Weatherford College
.
Declan McDaniel
23
Missouri Valley College
.
Oakley Watkins
23
East Texas Baptist
.
Aaron Tidwell
23
Arlington Baptist University
.
Ryder Bunfill
23
Asbury University
.
Braylon Watson
23
Coppin State University
.
Tatum Cooke
23
Southern Nazarene University
.
Holt Gibson
22
Abilene Christian University
.
Gabriel Watson
22
Amarillo College
.
Blake Jordan
22
Central Baptist College
.
Isaac Godard
22
McLennon
Commitment List
Name | Grad Year | College |
---|---|---|
Janson Bernard | 2023 | Baptist Bible College |
Declan McDaniel | 2023 | Missouri Valley College |
Oakley Watkins | 2023 | East Texas Baptist |
Aaron Tidwell | 2023 | Arlington Baptist University |
Ryder Bunfill | 2023 | Asbury University |
Braylon Watson | 2023 | Coppin State University |
Tatum Cooke | 2023 | Southern Nazarene University |
Holt Gibson | 2022 | Abilene Christian |
Garrett Martin | 2022 | West Texas A&M |
Hunter Huggins | 2022 | West Texas A&M |
Colton Klemke | 2022 | Odessa JC |
Nate Sheehy | 2022 | Hardin Simmons |
Dawson Schumann | 2022 | Frontier CC |
Braylen Timmons | 2022 | Amarillo College |
Jason Davis | 2022 | Weatherford College |
Austin Page | 2022 | Amarillo College |
Isaac Godard | 2022 | McLennon College |
Blake Jordan | 2022 | Central Baptist |
Gabriel Watson | 2022 | Amarillo College |
Johnny Mahalik | 2022 | Seminole State |
Chance Baker | 2021 | Baylor Univeristy |
Logan Bakers | 2021 | St. Johns |
Ryan Leary | 2021 | Texas State University |
Jack Litowitz Mars | 2021 | Hill |
Braylon Owens | 2021 | UTSA |
Keagan Solomon | 2021 | Coastal Bend College |
Ellis Taylor | 2021 | Coastal Bend College |
Rowdy Hoadley | 2021 | Temple College |
Joshua Zapata | 2021 | Weatherford College |
Chance Valintine | 2021 | Tennesse University |
Kyler Kirkpatrick | 2021 | Texas State University |
Casey Workman | 2021 | Hill College |
Mason Shrunk | 2021 | McMurry University |
Coltin May | 2021 | Blinn Junior College |
Ethan Casey | 2021 | Warton College |
Nick Moore | 2021 | Texas State University |
Tyler Puls | 2021 | Temple |
Xavier Escobar | 2021 | Mcmurry University |
Julian Vazquez | 2021 | Huston Tillotson University |
Jacob Brown | 2021 | Temple College |
Parker Hillis | 2021 | Pratt CC |
Luke House | 2021 | Ouachita Baptist |
Luke Miner | 2021 | Sterling College |
Carson Baugh | 2021 | Seminole State |
Nate June | 2021 | Bossier Parish |
Jackson Lipscomb | 2021 | Ouachita Baptist |
Braden Jackson | 2021 | Oklahoma Weslyan |
Jackson Redmon | 2021 | Covenant |
Jordy Caro | 2021 | Bossier Parish |
Kael Kristufek | 2021 | Cal Tech |
Gage Simmons | 2021 | Navarro |
Dalton Porter | 2020 | Texas |
Fischer Kingsberry | 2020 | University of Texas San Antonio |
Trevor Magnuson | 2020 | NORTH CENTRAL TEXAS COLLEGE |
Brett Nicholas | 2020 | Grayson County COlloge |
Caden Norman | 2020 | Western Texas Univeristy |
Hunter Rebando | 2020 | Texas Rio Grand Valley |
Joshua Fowler | 2020 | MCPHERSON COLLEGE |
Shea Walker | 2020 | Incarnate Word |
Scott Siebenthall | 2020 | Incarnate Word |
Israel Castilleja | 2020 | Schreiner University |
Rowen Guerra | 2020 | Brookhaven College |
Matthew Fitzharris | 2020 | Santa Barbra City College |
Larry Westall | 2020 | Incarnate Word |
Aaron San Miguel | 2020 | Concordia University |
Cade Watson | 2020 | Sul Ross |
Zach Middlebrook | 2020 | Panola College |
Ian Guthrie | 2020 | Hendrix College |
Brycen Lee | 2020 | Huston Tiliston |
Haydn Hammerschmidt | 2020 | Hawaii Pacific University |
Lance Little | 2020 | Western Texas College |
Dillon Thieme | 2020 | Brookhaven College |
Dillon Pogue | 2020 | McMurry University |
Peyton Garbett | 2020 | University of Dallas |
Dayton Tockey | 2020 | Weatherford College |
Samuel Blanco | 2020 | Cisco College |
David Collins | 2020 | East Central College |
Brock Schramme | 2020 | Kansas Wesleyan University |
JT Ennen | 2020 | Canisius College |
Maximus Hamilton | 2020 | McLennon College |
Jimmy Hutson | 2020 | Richland College |
Camden Thrailkill | 2020 | Navarro |
Aiden Ryan | 2020 | Ottawa University |
Izaiah Jackson | 2020 | Xavier University |
Brett Harper | 2020 | William Carey University |
Colin McDonald | 2020 | Northeast Texas CC |
Price Daube | 2020 | Oklahoma State |
Seth Medley | 2020 | University of Dallas |
Reagan Kirby | 2020 | Colorado Christian |
Kyle Ball | 2020 | Luna Community College |
Jace Grady | 2019 | Texas State University |
Dax Dathe | 2019 | University of Houston |
Nicholas Gullo | 2019 | Lamar University |
Gage Hayden | 2019 | Vassar College |
Daniel Sykora | 2019 | University of the Incarnate Word |
Kam Kelton | 2019 | Blinn Junior College |
Isaac Davila | 2019 | Texas A&M University - Kingsville |
Andruw Gonzalez | 2019 | Temple College |
Ian Cox | 2019 | Odessa College |
Cade Webber | 2019 | Grayson College |
Darren Acosta | 2019 | New Mexico Junior College |
Aidan Babinski | 2019 | Stephen F. Austin State University |
Albert Martinez | 2019 | Texas A&M Corpus Christi |
Mason Hopkins | 2018 | Texas A&M University-Corpus |
Taylor Smith | 2018 | University of the Incarnate Word |
Nick Oslovar | 2018 | The University of Texas - San Antonio |
Christi Blake - | 2018 | Grayson College |
John Dominguez | 2018 | Stephen F. Austin State University |
Cameron Bush | 2018 | Texas State University |
Mason Donohoe | 2018 | Odessa College |
Rudy Reyna | 2018 | St. Edwards University |
Bryce Weisinger | 2018 | Texas A&M University-Corpus |
Kyle Froemke | 2018 | University of Oregon |
Kyle Hawkins | 2018 | Navarro College |
Brandon McCay | 2018 | Randall University |
Jared Kivett | 2018 | East Texas Baptist University |
Jacob Dellipoali | 2018 | University of Mary Hardin - Baylor |
Garrett Bodine | 2018 | Odessa College |
Ethan Ruiz | 2018 | Navarro College |
Tye Lindsey | 2018 | Sul Ross State University |
Trey Martin | 2018 | Jarvis College |
Reed Hodges | 2018 | McMurry University |
Ben Ludwig | 2018 | Southwestern University |
Cash Rugely | 2018 | Navarro College |
Navarro College | 2018 | St. Edwards University |
St. Edwards University | 2018 | Garden City Community College |
Eric Hernandez | 2018 | University of Texas-Permian Basin |
Nathan Fetchal | 2018 | Southwestern University |
Brandon Finger | 2018 | Brookhaven Community College |
Nene Garza | 2018 | Sul Ross State University |
Matthew Maldanado | 2018 | Lipscomb University |
Tyler Clark-Chiapparelli | 2017 | Texas State University |
Alex “AG” Ayala | 2017 | Texas A&M University-Corpus |
Tanner Darling | 2017 | Coastal Bend College |
Salvador Spud-Martinez | 2017 | Grayson County College |
Matthew Nicholas | 2017 | Texas State University |
Luke Malone | 2017 | Texas A&M University-Corpus Christi |
Kyle John | 2017 | Texas Tech University |
Jared Fong | 2017 | Washington University |
Jared Castillo | 2017 | Navarro College |
Jack Herbert | 2017 | University of Mary Hardin - Baylor |
Ian Groves | 2017 | Vernon College |
Luis Padilla | 2017 | Garden City Community College |
Dayton Loyd | 2017 | University of Texas at Tyler |
Collin Wyman | 2017 | Navarro College |
Cole Irby | 2017 | Texas Lutheran University |
Charles Chavez | 2017 | Vernon College |
Nick Williby | 2017 | Cisco Community College |
Christopher Castro | 2017 | Randall University |
Jose Juarez | 2017 | Clarendon Junior College |
Dakota Limon | 2017 | Temple College |
Drew Baker | 2017 | Wayland Baptist University |
Elerie Rivera | 2017 | Pratt College |
Gabriel Rivera | 2017 | Garden City Community College |
Alex Ledesma | 2017 | Southeast Oklahoma |
T.J. Ewers | 2017 | Dawson County |
Monty Flores | 2017 | University of Texas-Dallas |
Jason Porter | 2017 | Clarendon Junior College |
Slater Foust | 2016 | University of Texas-San Antonio |
JT Barnes | 2016 | McMurry University |
Patrick Bannister | 2016 | Eastfield College |
Jacob Rodriguez | 2016 | University of Texas-Permian Basin |
Johnny Zarate | 2016 | Richland College |
Tony Oslovar | 2016 | University of Texas-Permian Basin |
Tyson Traw | 2016 | Texas Southern University |
Austin Mettica | 2016 | Taylor University |
Kragen Kechely | 2016 | Dallas Baptist University |
Blair Hankins | 2016 | Cedar Valley College |
Caden Rosholt | 2016 | University of New Orleans |
John Robles | 2016 | Alvin Community College |
Adam Ivey | 2016 | Texas State University |
Noah Walker | 2016 | Texas State University |
Rylan Cox | 2016 | Navarro Junior College |
Cody Wolf | 2016 | Cody Wolf |
Michael Gonzales | 2016 | Murray University |
Chris Alanis | 2016 | Alvin Community College |
Austin Aguilar | 2016 | Coastal Bend College |
Dustin Hicks | 2016 | Coastal Bend College |
Cole Brooks | 2016 | Shriner University |
Bobby Tingly | 2016 | Arlington Baptist |
Malcolm Harrison | 2016 | Coastal Bend College |
Quentin Reed | 2016 | Southwestern University |
Sam Russell | 2016 | Sul Ross State University |
Joel English | 2016 | Jarvis College |
Michael Hays | 2016 | Brookhaven Junior College |
Jett Jackson | 2016 | Howard Junior College |
Riley Wood | 2016 | Odessa Junior College |
Garrett Jones | 2016 | UT Dallas |
Matt Oleson | 2016 | Wharton JC |
Bryce Faust | 2016 | Western Texas JC |
Vince Aguliar | 2016 | Western Texas JC |
Zach Sendejo | 2016 | Cisco College |
Jacob Tello | 2015 | Texas A&M International |
Eric Sandoz | 2015 | Navarro College |
Chris Pisella | 2015 | Ranger College |
Charlie Overstreet | 2015 | Coastal Bend Junior College |
Derek Gonzales | 2015 | Schreiner University |
Jermayne Ward | 2015 | Concordia University |
Jonah Rohne | 2015 | Southwestern University |
Grant Snider | 2015 | Central Oklahoma Junior College |
Raven Sauceda | 2015 | Temple College |
Tanner Stiewart | 2015 | Temple College |
Kyle Gray | 2015 | Auburn University |
Tony Oslovar | 2015 | North Lake College |
Tristan Longoria | 2015 | Schreiner University |
Max Jackson | 2015 | Navarro College |
Brad Stookey | 2015 | Brookhaven Junior College |
Jake Holmes | 2015 | Ranger College |
Nick Castro | 2015 | Brookhaven Junior College |
Grant Jackson | 2015 | Trinity University |
Brandon Valdez | 2015 | Northern Oklahoma |
Matt Garza | 2015 | Arlington Baptist |
Shane Kallman | 2015 | Our Lady of the Lake |
Jesse Garcia | 2015 | Eastfield College |
Nick Gutierrez | 2015 | Navarro College |
Rudy Ruiz | 2015 | Northlake College |
Jaime Perez | 2015 | Schreiner University |
Jared Winkheimer | 2015 | Coastal Bend Junior College |
Tyler Woodmansse | 2014 | Texas A&M University |
Kenny Seanz | 2014 | Oklahoma University |
Thomas Manley | 2014 | San Francisco City Junior College |
Tony Beam | 2014 | University of Texas-San Antonio |
Jordan Gray | 2014 | Ranger Junior College |
Hunter Lee Northlake | 2014 | Junior College |
Haden Doggett | 2014 | Brookhaven Junior College |
Justin Diaz | 2014 | Texas A&M International |
Justin Haros | 2014 | Brookhaven Junior College |
Nicky Westpal | 2014 | LeTourneau University |
Scotty Olivo | 2014 | Angelina Junior College |
Rene Castro | 2014 | Brescia University |
Gilbert Gatica | 2014 | Texas Lutheran University |
Brian Marrioquin | 2014 | Central Christian University |
Andru Kemp | 2014 | Brescia University |
Junior Rios | 2014 | Brookhaven Junior College |
Logan Burge | 2014 | McCurry University |
Dustin Jourdin | 2014 | McLennan |
Carlos Munoz | 2014 | Concordia University |
Justin Penney | 2014 | Blinn College |
Jake Moore | 2014 | Southwestern University |
JC Cerda | 2014 | Cisco College |
Calvin Coker | 2014 | Ranger Junior College |
Austin Eschenburg | 2014 | Cisco College |
Shane Mcguinnes | 2014 | Houston Tillotson University |
Taylor Redman | 2014 | Oklahoma Wesleyan |
Wesley Moore | 2014 | Brookhaven College |
Tim Gleisner | 2014 | Texas A&M Kingsville |
Christian Doria | 2014 | Ranger College |
Kyle Craft | 2014 | Nichols State |
Trevor Brown | 2014 | University of Houston at Victoria |
Blake Eichman | 2014 | Ranger College |
Matt Garza | 2014 | Ranger College |
Chris Minchew | 2013 | Brookhaven College |
Jason Nicholson | 2013 | Fort Hays State University |
Austin Farrow | 2013 | Wharton Junior College |
Andrew Paiz | 2013 | Galveston Junior College |
Thomas Obrien | 2013 | Southwestern University |
Jacob Haggerty | 2013 | Brookhaven College |
Zach Johnson | 2013 | St. Marys University |
Bryson Hoskins | 2013 | North Lake Junior College |
Phillip Russell | 2013 | Sul Ross State University |
Alec Swafford | 2013 | North Lake College |
Connor Vershuur | 2013 | Schreiner University |
Roe Melia | 2013 | Wharton Junior College |
Garrett Krebec | 2013 | Claredon Junior College |
Cameron Vilven | 2013 | Richland Junior College |
Michael Biasello | 2013 | Abilene Christian University |
Cruz Bueticker | 2013 | Weatherford Junior College |
Chris Chambers | 2013 | University Of Central Oklahoma |
Joey Blackledge | 2013 | Brookhaven Junior College |
Patrick Rinhardt | 2013 | Schreiner University |
Tyler Schmidt | 2013 | Northlake Junior College |
Brandon Bielke | 2013 | Brookhaven College |
Nick Canas | 2013 | St. Marys University |
Bandon Garza | 2013 | San Jacinto Junior College |
Colten Magin | 2013 | University of Houston at Victoria |
Andy Morales | 2013 | St. Marys's University |
Hunter Perkins | 2013 | Alvin College |
Phillip Orr | 2012 | Dallas Baptist University |
Konner Frazier | 2012 | San Jac College |
Adam Yacek | 2012 | Miami Ohio University |
Derek Stevens | 2012 | Claredon College Junior College |
Dillon Keahey | 2012 | Schreiner University |
Danny Mcyintrye | 2012 | Stevens Institute of Technology |
Cody Perez | 2012 | New Mexico Junior College |
Jaun Farias | 2012 | Texas-A&M Corpus Christi |
Miles Garcia | 2012 | Texas A&M International University |
Devin Tolar | 2012 | Richland College |
Brandon Gamboa | 2012 | Temple Junior College |
Travis Schoonmaker | 2012 | Claredon College |
Dominic Feeny | 2012 | Claredon College |
David Hulls | 2012 | Richland Junior College |
Jay Conner Kruczkowski | 2012 | Schreiner University |
Tyler Emmell | 2012 | Richland Junior College |
Rhett Hutson | 2012 | Claredon College |
Tim Jackson | 2012 | Schreiner University |
Victor Rodella | 2012 | Texas A&M-Corpus Christi |
Greg Hernandez | 2012 | Jarvis College |
Kyron Camacho | 2012 | North Lake College |
Thomas De La Cruz | 2012 | Clarendon College |
Juan Diaz | 2012 | Sul Ross State University |
Michael Driskill | 2012 | North Lake College |
Robert Gleinser | 2012 | Robert Gleinser |
Tanner Hill | 2012 | Texas State University |
Brandt Momsen | 2012 | University of Texas-Dallas |
Justin Torres | 2012 | Clarendon College |
Tanner Vrazel | 2012 | Redland College |
Will Birge | 2011 | Texas A&M or Corpus Christi |
Jacob Ledesma | 2011 | Cisco College |
Liam Beechinor | 2011 | Texas State University |
Seth Kendrick | 2011 | San Angelo State University |
Corey Weston | 2011 | Claredon College |
Jake Irby | 2011 | Hill College |
Blake English | 2011 | University of Texas - Permian Basin |
Brandon Worden | 2011 | Lon Morris College |
Daniel Garza | 2011 | Southern University |
Randy Flores | 2011 | Wharton Junior College |
Alex Marroquin | 2011 | Texas A&M Kingsville |
Ryan Pina | 2011 | Howard College |
John Bormann | 2011 | Pittsburgh Pirates |
Travis Ramos | 2011 | Colorado School of Mines |
Mac James | 2011 | Tampa Bay Rays |
Tyler Mitchell | 2011 | Texas Lutheran University |
David Paiz | 2010 | Texas - Tech University |
Jacob Sendejo | 2010 | Marion College |
David Babola | 2010 | Ventura College |
Frank Gauna | 2010 | Texas College University |
Zach Hagen | 2010 | Texas College |
Josh Velasquez | 2010 | Iowa Western CC |
Ross Wagliardo | 2010 | Tarleton State University |
Jacob Gonzales | 2010 | Frank Phillips College |
Blaine Brucks | 2010 | Frank Phillip College |
Andrew Landin | 2010 | Iowa Wesleyan University |